belka

Aktualności

Targi Symus

W dniach 02-03 października 2019 reprezentacja FIBU Sp. z o.o. uczestniczyła w wystawie na targach SYMAS 2019.

Targi Symus

Firma FIBU Sp. Z o.o. serdecznie zaprasza na targi SYMAS 2019, które odbędą się w dniach 2-3.10.2019 w Krakowie.

silnik

W numerze 5. branżowego dwumiesięcznika Powder & Bulk można znaleźć artykuł o naszych silnikach wibracyjnych FD.

news

W dniach 8 – 14 kwietnia 2019 w Monachium odbywały się targi Bauma 2019. Na jednych z największych na świecie tego rodzaju targów nie mogło na nich zabraknąć reprezentacji Friedrich.

 

news

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu wywiad z Dyrektorem zarządzającym Beniaminem Bednarskim, który ukazał się w tegorocznym drugim numerze czasopisma branżowego Powder&Bulk.

Silniki wibracyjne marki Friedrich

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu artykuł o naszych silnikach wibracyjnych Friedrich i Vimarc przeznaczonych dla przemysłu spożywczego, który ukazał się w tegorocznym pierwszym numerze branżowego magazynu Powder&Bulk. W Artykule zostały opisane elektrowibratory Friedrich/Vimarc typu FHE i RVS.

Warto wspomnieć, że Friedrich/Vimarc to jedyny producent elektrycznych silników wibracyjnych przeznaczonych dla przemysłu spożywczego.

news

 

W dniach 10 i 11 października 2018 przedstawiciele firmy FIBU wspólnie z właścicielem firmy Friedrich wzięli udział w 10. Międzynarodowych Targach Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SYMAS w Krakowie.

Copyright © 2017  FIBU Sp. z o.o. - wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja CS Gropup

do gory

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.