Aktualności

Serdecznie zapraszamy na nasz fanpage na portalu Facebook

Przed składaniem zamówień prosimy o zapoznanie się z aktualnymi cenami naszych elektrowibratorów, silników wibracyjnych i generatorów drgań.

Samochód FIBU w Paryżu

W tym artykule prezentujemy zabudowę naszego pojazdu serwisowego, którą można zobaczyć na poniższych zdjęciach. Samochód został wyposażony wszelkie narzędzia i instalacje tak aby mógł się stać mobilnym serwisem elektrowibratorów i generatorów drgań marki Friedrich.

Naszą firmę można znaleźć w internetowej bazie firm Business Navigator. Wpis w bazie B.N. ułatwia poszukiwanie naszych produktów takich jak silniki wibracyjne, generatory drgań, usług w zakresie serwisu napędów wibracyjnych.

W naszej flocie pojawił się nowy samochód MAN TGE w roli pojazdu serwisowego. Samochód posiada napęd 4x4, silnik 2.0 Diesel 180 KM oraz 8 stopniową skrzynię automatyczną.

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wywiad z Inżynierem sprzedaży Panem Nikodemem Mierzwiakiem. Wywiad ukazał się w tegorocznym pierwszym numerze magazynu Powder & Bulk.

Na naszej stronie internetowej w zakładce „DO POBRANIA” można znaleźć nowe zaktualizowane katalogi w języku polskim.

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 23.01.2019 – 06.01.2020 firma FIBU Sp. Z o.o. będzie nieczynna z powodu przerwy świątecznej.

W dniach 02-03 października 2019 reprezentacja FIBU Sp. z o.o. uczestniczyła w wystawie na targach SYMAS 2019.

Firma FIBU Sp. Z o.o. serdecznie zaprasza na targi SYMAS 2019, które odbędą się w dniach 2-3.10.2019 w Krakowie.

W numerze 5. branżowego dwumiesięcznika Powder & Bulk można znaleźć artykuł o naszych silnikach wibracyjnych FD.

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu wywiad z Dyrektorem zarządzającym Beniaminem Bednarskim, który ukazał się w tegorocznym drugim numerze czasopisma branżowego Powder&Bulk.

W dniach 8 – 14 kwietnia 2019 w Monachium odbywały się targi Bauma 2019. Na jednych z największych na świecie tego rodzaju targów nie mogło na nich zabraknąć reprezentacji Friedrich.

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu artykuł o naszych silnikach wibracyjnych Friedrich i Vimarc przeznaczonych dla przemysłu spożywczego, który ukazał się w tegorocznym pierwszym numerze branżowego magazynu Powder&Bulk. W Artykule zostały opisane elektrowibratory Friedrich/Vimarc typu FHE i RVS.

W dniach 10 i 11 października 2018 przedstawiciele firmy FIBU wspólnie z właścicielem firmy Friedrich wzięli udział w 10. Międzynarodowych Targach Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SYMAS w Krakowie.